eRepublik - brows Игра за да го искористите слободното време

Дискусија во 'Канта' започната од Angelche, 6 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Ама Бојан ти не не потценувај толку многу. Ние веќе си имаме отворено тема за еРепублик, слабо активна - се плашат да го откријат својот идентитет или што ли ти ја знам, ама си ја имаме.
  slobodno-vreme/erepublika-erepublik-t9217/

  Еден ФП на твоја сметка и клуч на темата. :D
  Постот ти е доста добар, и затоа ќе го поштедам и ќе го префрлам таму.
  о7
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.