1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Esejj

Дискусија во 'Канта' започната од S.J03, 15 октомври 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. S.J03

  S.J03 Нов член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Zdravo , ve molam za pomosh .Mi treba esej na edna od temite :
  1. Shto e vechno.
  2.Shto e trajno.
  Na bilo koja tema ...za utre mi e ://
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.