1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Esensa Mediterana

Дискусија во 'Лице' започната од Beti82, 15 декември 2014.

 1. Beti82

  Beti82 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2012
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Po kozmetickive saloni pocnaa da ja upotrebuvaat ovaa kozmetika koja e proizvedena vo Hrvatska . Vase iskustvo
   
 2. Chimera

  Chimera Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  973
  Допаѓања:
  1.557
  Не е Esenca Mediterana туку Esensa Mediterana. Мислам дека само по козметичките салони се користи оваа козметика, а колку е добра можеш да си прашаш по козметичарските салони ама колку реално ќе ти кажат колку е добра/лоша не знам
   
 3. Iggy.A

  Iggy.A Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2015
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Stara e temava ali ke se nadovrzam. Bev na tretmani kaj Zaneta so ovaa kozmetika, predobri se ,nemam zborovi !Eden tretnan ipsod 1000ne si , pljacka ziva e! Tuku dali znae nekoj kako moze da se nabavat maskite I ostanato?