Ever After

Дискусија во 'Канта' започната од dragan4eDR, 23 декември 2011.

 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 2. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  616
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Што дискусија развиваш со отварањето на темава?
  Во последниов пола саат милион теми отвори... Ако ништо друго разгледај ги другиве теми каков вовед имаат и како се отвара тема.
   
 3. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  знам дека имаат добар вовед ја неможев да најдам за филмот на нет на македонски затоа ми глуп воведот