1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ever After

Дискусија во 'Канта' започната од dragan4eDR, 23 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
 2. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  620
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Што дискусија развиваш со отварањето на темава?
  Во последниов пола саат милион теми отвори... Ако ништо друго разгледај ги другиве теми каков вовед имаат и како се отвара тема.
   
 3. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  знам дека имаат добар вовед ја неможев да најдам за филмот на нет на македонски затоа ми глуп воведот
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.