1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

EXIT - Нови Сад 2013

Дискусија во 'Канта' започната од HelloKitty4, 10 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HelloKitty4

  HelloKitty4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  Девојки дали има некоја што ќе оди на EXIT? :) Ако има нека кажи. :D И дали има некоја од вас одено? Ако може да ми дадете информации за тоа колку се движат цените на храната, пијалоците итн? И дали тие што земаат кампови имаат влез во Green Village? Ќе ве молам да ми пишете за се што можите да се сетите. Благодарам :rofl:
   
 2. HelloKitty4

  HelloKitty4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  3
  ????????????????????????????????????????
   
 3. TheGirlNextDoor

  TheGirlNextDoor Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  81
  Јас мислам дека најдобро е да прашаш на нивната фб страна. јас лани сеимав пријавено за волонтер и најдобар начин за ваква организација ти е таму бидејќи сите кои ќе одат секојдневно ја посетуваат страната.
   
 4. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  мислам дека во тек ти е онаа промоција купи 4 карти и добиваш една гратсис кои се со камп влезници !!!
  Цените за јадење ти се стандардни ... Нови Сад е ПРЕЕЕУБАВВВВ
  ама Оваа годнина уште го нема заслужено моето внимание по 5 гониди постојано одење и само разочарување од организација и пропусти решив оваа година да паузирам ...
  И плус некако не начекав на некое „ВОООВ“ име кое сакам да го гледам посшто повеќето се пофторуваат !!
  Ако не си била оди ! но види да одиш со некој кој бил за да може да те воведе во шемите на движење низ тврдината и секако од стејџ на стејџ да можете да одите навремено ... Горе на тврдината можеше да се купи пица за 100 динари или разно разни сендвиши за 150 динари хот дог беше 120 динари (минатата година бар)...
  се надевам дека ти доловив малку од ситуацијата 8)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.