1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Expelled [2014]

Дискусија во 'Филмови' започната од mariaamarija, 1 август 2015.

 1. mariaamarija

  mariaamarija Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2015
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  58
  Пол:
  Женски
  Што мислите за филмот?
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.925
  Допаѓања:
  26.767
  Пол:
  Женски
  Го гледав зимоска, мене ми се свиѓа многу и ми е оден од омилените од овој жанр. Онака лајт тинејџерско филмче за со другарки по дома да се гледа. Јас сум му дала десетка, не дека е нешто вауу, ама е многу подобар од некои други тинејџерски. И Камерон... :inlove: