1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Extreme Intimo

Дискусија во 'Мода и стил' започната од VamosRafa, 9 јули 2014.

  1. VamosRafa

    VamosRafa Нов член

    Се зачлени на:
    19 јуни 2014
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    0
    Што мислите за маркава,за нејзините колекции,долен веш,пижами и купаќи, Што мислите за квалитетот и цената??? :)
     
  2. flowergarden

    flowergarden Популарен член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2011
    Пораки:
    1.276
    Допаѓања:
    417
    Не се лоши, ама сметам дека се прескапи за квалитетот. Би си набавила нешто евентуално кога имаат попуст
     
    На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.
  3. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Woman Secret ми се поквалитетни. Со цените се тука некаде, во WS има поголем избор, а и одличен квалитет.
    Не сум баш задоволна од квалитетот градниците али гаќичките им се добри.
     
  4. kolovoz

    kolovoz Популарен член

    Се зачлени на:
    9 мај 2011
    Пораки:
    1.648
    Допаѓања:
    6.152
    на времето кога го отворија кај нас се што си купив до ден денес и после толку многу перења сеуше се како нови, мегутоа сега некако како да ми изгубија од квалитет. Последниов комплет по едно перење ми пожолте, а и моделот подоцна го најдов и на пазар :?: така да за изборот што го има сега не сум нешто воодушевена.
    WS - за пижами ми се топ ама не и за градници ,ги купувам само оние што се за на рамбовка.
    Ама сепак спрема Лиска и двете фирми ми се далеку подобри...
    иако понекогаш ми фали wolford што беше на трети спрат во гтц во мое време ,ама тоа е...