1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Extreme Intimo

Дискусија во 'Мода и стил' започната од VamosRafa, 9 јули 2014.

 1. VamosRafa

  VamosRafa Нов член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Што мислите за маркава,за нејзините колекции,долен веш,пижами и купаќи, Што мислите за квалитетот и цената??? :)
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.275
  Допаѓања:
  416
  Не се лоши, ама сметам дека се прескапи за квалитетот. Би си набавила нешто евентуално кога имаат попуст
   
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.068
  Woman Secret ми се поквалитетни. Со цените се тука некаде, во WS има поголем избор, а и одличен квалитет.
  Не сум баш задоволна од квалитетот градниците али гаќичките им се добри.
   
 4. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  6.022
  на времето кога го отворија кај нас се што си купив до ден денес и после толку многу перења сеуше се како нови, мегутоа сега некако како да ми изгубија од квалитет. Последниов комплет по едно перење ми пожолте, а и моделот подоцна го најдов и на пазар :?: така да за изборот што го има сега не сум нешто воодушевена.
  WS - за пижами ми се топ ама не и за градници ,ги купувам само оние што се за на рамбовка.
  Ама сепак спрема Лиска и двете фирми ми се далеку подобри...
  иако понекогаш ми фали wolford што беше на трети спрат во гтц во мое време ,ама тоа е...