1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

F 60.09

Дискусија во 'Канта' започната од Casper29, 10 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Casper29

  Casper29 Нов член

  Се зачлени на:
  10 март 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Iscrpenost
   
 2. Casper29

  Casper29 Нов член

  Се зачлени на:
  10 март 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Imam dijagnosticirano f 60.09
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.