1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Face :-)

Дискусија во 'Канта' започната од WhoIam, 10 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhoIam

  WhoIam Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Што мислите дали следнава постапка добро ќе му дојде на лицето?
  Наутро:Миење на лицето со сапун Dove и потоа помада Бекутан.
  Навечер:Миење на лицето со Dove и паста Kolynos(бела)само на акните.
  fala :*** Инаку сум 15год.
   
 2. Lady97

  Lady97 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.172
  Допаѓања:
  524
  праи редовно пилинзи и маски за лице и пробај со тоник да го чистиш не со сапун(според мене) :*
   
  На WhoIam му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.