1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Facebook врска

Дискусија во 'Канта' започната од Viktorija.bt, 5 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viktorija.bt

  Viktorija.bt Активен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Колку е правилно да се направиш на facebook во врска ? :wasntme:
  [mod-dupla:271l8pao][/mod-dupla:271l8pao]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.