Facebook проституција! Да или не?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Boyfromtown, 27 март 2010.

 1. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  455
  --
  пак е некако безврска ... се што е Online ... инаку секако таа е најстарата професија нели .. мора да еволуира некако .. :rofl:
   
  На EvAngelos му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.554
  Пол:
  Женски
  Така гласи темата, сеедно е дали фб или инста.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.