1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Facebook ili ljubov?

Дискусија во 'Канта' започната од kareTo192, 15 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kareTo192

  kareTo192 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  10
  Dragi feminkii

  Imam vrska od godina dena,izgleda deka e se okey megju naas,no ima eden problem sto me stava vo misli i ne znam dali treba da se zamaram so toa....znaci cesto se gledame i se slusame no problemot e FACEBOOK imam videno razgovori so devojki od tipot "kako si"(opsti muabeti) i "ajde na kafe"(muabet za sredba) se prasuvam dali jas preteruvam ili sepak se toa samo maski obicni muabetii...???
   
 2. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  36.231
  Пол:
  Женски
  Прво разгледај го форумот и не отварај нова тема за што те интересира.
  Второ пишувај на кирилица.
  И трето,читам се обидуваш да затрудниш од дечково а тука пишуваш дека си договара кафиња со други девојки. Освен ако не му се другарки нема што да договара да иде на кафе со некоја нова девојка освен ако не му е намерата да праи нешто со нејзе.
   
 3. kareTo192

  kareTo192 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  10

  prvo ako ti se cita i citaj a kako pisam i sto pisam moe pravo okey...ajde pozzz
   
 4. kareTo192

  kareTo192 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  10
  i ne znaci ako sum pisala deka e za mene znaci da ne se registrira drugarkami pisavme od moeto korisnicko ime a nejzin problem...tebe ti znaci koj go postavil prasanjeto ili ti e bitno da pomognis i da dades nekoj pameten sovet...
   
 5. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.820
  Пол:
  Женски

  Ако тој ги вика има причина за грижа, ако ти му пишуваат така нема зошто да се секираш, ако ти е тој верен. :)
   
 6. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  36.231
  Пол:
  Женски
  Правила на форумот

  Општи правила за дискусија

  Користете кирилица. Придржувајте се кон правилата за пишување на мислење!

  Форумот „Фемина“ е заедница на почит и толеранција. Бидете учтиви кон останатите членови. Запомнете дека другите веројатно нема секогаш да ги споделуваат вашите гледишта.

  Не толерираме агресивно однесување, препукување, омраза, провоцирање и ВИКАЊЕ.

  Не испраќајте две мислења едноподруго. Ако веднаш по испраќањето на одредено мислење се сетите дека треба да допишете уште нешто, редактирајте го мислењето со помош на копчето „Редактирај“.

  3. Создавање на тема

  За темите важат сите горенаведени општи правила за дискусија.

  Секоја тема треба да биде поставена во соодветната категорија.

  Не отворајте дупли теми. Пред да отворите одредена тема, прегледајте ги соодветните категории и искористетете го пребарувањето на форумот (се наоѓа најгоре десно).

  Насловот на темата треба да е соодветен и да ја опишува содржината. Не се дозволуваат наслови како: „Помош!“, „Итно е!“, „Голееем проблем“, „Help...“ и сл.

  Ајт сеа у канта !
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.027
  Пол:
  Женски
  vrski/facebook-i-vrska-t3165/
  Можеш да се обратиш во оваа тема за совет, или во темата за Љубовни проблеми и совети.
  Исто така те замолувам да ги почитуваш правилата на форумот и да пишуваш на кирилица.
  Другарка ти нека си направи посебен акаунт и нека праша што ја интересира, за потоа да не дојде до забуни.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.