1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Facebook

Дискусија во 'Канта' започната од Мачуле, 22 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Мачуле

  Мачуле Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  44
  Пол:
  Женски
  Девојки има ли некако опција да вратам избришан разговор на фб?
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.919
  Допаѓања:
  33.018
  Пол:
  Женски
  Нема таква опција.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.