1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Facebook

Дискусија во 'Канта' започната од koritsaki, 10 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  18.033
  Допаѓања:
  103.749
  Пол:
  Женски
  Јас сум голем зависник на фејсубк , за жал :$ но ако не беше фејсбукот немаше да си ги најдам сите роднини ( дури и некои што никогаш не сум ги запознала.. :$ )
  Еве линк од мојот профил http://www.facebook.com/profile.php?id=100001240742536 па кој сака нека ме аддне :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има повеќе теми за фејсбук. Оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.