1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

facebook

Дискусија во 'Канта' започната од elena1826, 18 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elena1826

  elena1826 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  0
  здраво сто мислите вие дали фејзбукот треба да преставува проблем во бракот-
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.040
  Допаѓања:
  55.855
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.