1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fakultet za Etnologija i Antropologija

Дискусија во 'Канта' започната од LadyIn, 6 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyIn

  LadyIn Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Devojki, dali ima nekoj sto studira na ovoj fakultet, bi sakala da postavam nekolku prasanja.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.