1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Farbanje jajca

Дискусија во 'Канта' започната од KikaJJ, 10 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KikaJJ

  KikaJJ Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Sakam ovaa godina sama da gi isfarbam jajcata tradicionalno crveno obicni :) no neznam kako se pravi toa :/ ve molam za pomos :)
   
 2. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
 3. KikaJJ

  KikaJJ Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  da ja poglednav taa tema , no tamu ima za ponapredni a ne kako mene pocetnici vo farbanje :D me interesirase dali se stava boja pa se ceka da zovrie i se stavaat jajca , dali se stava ocet edna lazicka int int po koj redosled se se pravi ;) vo haos sum :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.