1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fashionavenue

Дискусија во 'Мода и стил' започната од agi, 30 ноември 2010.

 1. agi

  agi Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  65
  се рекламираат дека имаат ефтина облека од светски марки .се наогаат на Христо Смирненски спроти радио бран и воденица.ме интересира дали некоја од вас била таму купила од таму нешто
   
 2. O.l.i.v.a

  O.l.i.v.a Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  122
  Сум била, стари модели , а тие што беа прифатливи личеа ко свежо испрани :doh: исто и цените не им се нешто посебно ниски
   
 3. Cock146

  Cock146 Нов член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  а тие што беа прифатливи личеа ко свежо испрани :doh: исто и цените не им се нешто посебно ниски  ______________
  watson
   
 4. Cock146

  Cock146 Нов член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
   
 5. Cock146

  Cock146 Нов член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки