fb ili ne

Дискусија во 'Канта' започната од Lily52, 1 април 2013.

 1. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  imam nekoj skolski so se po ce den na fb :( a toa go nejkam poveke sakam da se setam vo priroda da se druzam otkolku pred kompjuter iskreno na komputer sedam po pola saat dnevno i toa na femina ;) najdobra e.
  sto mislete vie??? :wasntme:
   
 2. AckaS

  AckaS Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Фејсбук ДА но не по цел ден, а за прошетка во природа секогаш сум за.
   
 3. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.736
  милион пати подобро е прошетка во природа :)
   
 4. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  Се согласувам за прошеткава :D :D :D јас го користам само ко че треба со некој нешто да договорам а да немам кредит во телефонот.!!!!!!!