1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

FBI (2018)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 27 септември 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  924
  Пол:
  Женски
  p15528078_b_v8_ab.jpg

  FBI

  Нова интересна серија. Сега за сега, добра е, ми остави добар впечаток.
  Жанр: Криминална

  Се работи за драмата за внатрешна работа на канцеларијата на ФБИ во Њујорк, која ги носи сите вештини на Бирото, интелектот и технологијата за размислување за да го одржат Њујорк и земјата безбедни.
   
 2. quattro

  quattro Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2020
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  1.511
  Пол:
  Машки
  Одлична серија. Меги Бел (Миси Перегрим) и О-А (Зеко Заки) опасна комбинација на агенти.

  Дали некој знај дали на Фокс Крајм ќе ја емитуваат новата сезона?
   
 3. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.602
  Допаѓања:
  28.225
  Каде можам да ја најдам серијата ма торент?
  Некој линк пор фавор:wasntme: