FemDom - Женска доминација!

Дискусија во 'Секс' започната од Weird0, 6 декември 2017.

 1. Weird0

  Weird0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2017
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  934
  Пол:
  Машки
  Би сакал да знам, какво мислење се има за ова.
  Насловот кажува доволно, жена или девојка да доминира маж или момче, т.е да понижува, зависно од годините..Обожавам да гледам такви видеа по интернет, а и случка во живо...
   
  На Arjanit2021, Milan444 и Mileivanov им се допаѓа ова.
 2. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.369
  Мислам дека треба да гледаш помалку видеа.
   
  На Ciel, Kolekcionerka, Bender Rodriguez и 3 други им се допаѓа ова.