1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Femina Информатор

Дискусија во 'Канта' започната од I I, 28 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  625
  Пол:
  Машки
  Незнам дали има ваква тема, ама сметам доколку нема потребна му е на форумот. Идејата на оваа тема ми е пример јас сум од XX град (пример Берово), и сакам да дознаам информации за господин XX кој е бизнисмен, а јас би сакал да знам дали е човек од доверба, дали фер-постапува кон вработените и сл. Исто така, пример сум девојка од Битола, а штотуку сум се запознала со дечко од Прилеп, па да имам информации што се зборува за него, каков ученик бил и сл. Сите овие информации би се давале во ЛП. Па, членовите во своите постови би поставувале прашања од типот :
  пр.
  Дали има некој/a генерација (да кажиме 2007-2011) што бил студент (пр. на на Филолошкиот факултет)?
  Дали има некој/а што работи како (да кажиме таксист) во таа и таа фирма?
  Дали има некој/а во тој и тој град што знае во кое приватно училиште нудат часови по (пример, германски јазик)
  Доколку сметате дека темата е непотребна, дупла и сл. слободно нека оди во канта .:)
   
 2. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.594
  Допаѓања:
  155.798
  Пол:
  Женски
  Абе океј темата ама не е лошо да се изнесват нечии лични инфо тука? Дури и во порака, некако како да не е во ред ми се чини.
  Ама ако опстани темата, нека биди, оти да не.
   
 3. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.653
  Допаѓања:
  79.281
  А да ја прекрстите темата во
  СЕЛСКА ЧЕШМА ;)
   
  На rose60, crimson, cresa-jagoda и 15 други им се допаѓа ова.
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Ја би во КОДОШЕЊЕ и кокодакање....Само не ми е јасно кој ќе ја проверува веродостојноста на информациите?Гледаш по некое време се испотепале луѓето како во Велес поради Дуле:D
   
  На theowndemon и fallenangel им се допаѓа ова.
 5. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.699
  Допаѓања:
  322.333
  Несмее да се изнесуваат јавни информации по било која основа и за било какви потреби.
   
  На rose60, cresa-jagoda, JollyGirl и 8 други им се допаѓа ова.
 6. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.047
  Пол:
  Женски
  Не смеат ама и онака , еве сум се аднала со некоја и штрчи Фб :)
   
 7. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.368
  Допаѓања:
  317.536
  Пол:
  Женски
  Daj pisi otvoreno za kogo sho te interesira ne vaka od okolu .

  Se gleda deka so namera si ja otvoril temata
   
  На cresa-jagoda, JollyGirl, Nausicaa и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.090
  Допаѓања:
  163.463
  Пол:
  Женски
  Леле, уште папарацо тема фалеше... :rofl:
  Ајде нека дојде @RainBow да информира што ѝ следи на генијалнава тема :D

  Издавање лични податоци е забрането според правилата :)
   
  На rose60, cresa-jagoda, JollyGirl и 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.