"Femina Кафуле"

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 11 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.968
  Пол:
  Женски
  Welcome to "Femina Кафуле"
  Мислам дека темава ќе ни годи на сите, да си помуабетиме, да не мислиме на офф топик, да си се почастиме.Еве на пример Victorian денес слави роденден и може да почасти некое парче торта (умревза благо)
  Еве да ни тргнат частенките и трачевите,јас частам едно нес за сите ;)
  [​IMG]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
  Темава ќе ја заклучам, многу трошоци ќе ни се фатат :lol:
  Нема потреба да стои, по другите теми низ кафе-муабети „се частиме“ :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.