1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

FEMINA -СПИСАНИЕ

Дискусија во 'Канта' започната од Nana19, 8 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.753
  Размислував за тоа да има фемина спиание колку убаво би било кога ми можеле да пишуваме рубрики да има теми за модата, да има секој месец хороскоп бидејки не секој седи на нет а читаат списанија сите..Прекрасна идеја би било навистина убаво тука би можеле да разговараме за тоа што да излегува во бројот на фемина да пипуваме колумни и сл
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.904
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.