1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fimo Canes

Дискусија во 'Канта' започната од HelloKityy, 3 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HelloKityy

  HelloKityy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  73
  Дали знае некој каде се продаваат ваквии fimo canes за нокти? :?: Еве како на сликата :

  [​IMG]

  [​IMG]


  не видов дека има вакваа тема .. ако има слободно избришете ја.. :worried:
   
 2. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
  На Бит пазар има, 20 или 30 денари беше не ми текнува :)
   
 3. HelloKityy

  HelloKityy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  73
  Фала :))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.