1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fito slim

Дискусија во 'Диети' започната од Leona_, 3 февруари 2020.

 1. Leona_

  Leona_ Нов член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво, дали некој од вас го има користено спрејот fito slim и како сте задоволни пд него ако може коментари.
  Или ако имате некоја подобра варијанта за слабеење
   
 2. Angie1432

  Angie1432 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  3.221
  Допаѓања:
  15.676
  Пол:
  Женски
  Не се слабее од спрејови и слични работи.Океј , можеш да си го употребуваш како додаток ама дека само од спрејот ќе ослабеш без да смениш нешто - не.
  Многу е едноставно, промена во исхрана и повеќе физичка активност.
   
  На Alisa22, Justicija и Mantub им се допаѓа ова.
 3. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  2.168
  Допаѓања:
  13.076
  Пол:
  Женски
  Да се слабеело така од спрејови немаше да има толку дебели луѓе ,промени начин на исхрана и вежбај а спрејови апчиња и такви глупости за слабеење не помагаат ,место да бараш спреј земи уклучи си Јутуб кардио и вежбај или запиши се на зумба .
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Different7

  Different7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2016
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  Можеби навистина ќе ослабеш од спрејот, ама триста болести ќе префатиш како последица.