1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Flert парфеми

Дискусија во 'Парфеми' започната од SunnyGirl2, 12 ноември 2013.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.441
  Допаѓања:
  5.858
  Имам користено вакви парфеми многу траат и ги има по аптеките 250 денари....

  само...сакав некој парфем да мириса на свежо ккако оние детските што се...(чунга лунга,детските што беа порано од орифлеим)

  Ги има за машки и за женски...

  Сте користеле ли? Колку сте задоволни ? И дали има таков парфем каков што пишав погоре ? ;)
   

  Прикачени фајлови:

 2. jasminka-mikus

  jasminka-mikus Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2013
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  23
  jas gi koristam i istovremeno rabotam so niv i zadovolna sum traat,momentalno go koristam 220,dokolku sakate da poracate pisete vo lp ke vi pratam po kargo cenata e 200 denari....poz
   
 3. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.465
  Допаѓања:
  10.837
  Имам кристено,но мене лично многу подобри ми се Економик,во однос на квалитет и трајност.
   
 4. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  3.726
  Допаѓања:
  98.910
  Пол:
  Женски
  Јас ги купувам по 180 денари :) ,во локална продавничка.
  Ама не сум задоволна од квалитетот,Економик се потрајни ,но во последно време не сум налетала на нив.
   
 5. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  1.263
  Пол:
  Женски
  Имам користено 22 и многу ми е јак..не ми се допаѓа