1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Focus T25

Дискусија во 'Канта' започната од Lilith13, 26 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lilith13

  Lilith13 Нов член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Не пронајдов тема за овој workout, па ајде.
  Focus T25 е прилично нова програма на Shaun T, креаторот на Insanity, од летоска му е. Ја почнувам сега од понеделник, па, ако има некој заинтересиран да ми се придружи, слободно! :)
   
 2. ma4enceEdno

  ma4enceEdno Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  465
  Ја има веќе темата :)
  fitnes/focus-t25-t18521/

  Иначе јас ги вежбав вежбите летото, и можам да кажам за 25 мин навистина се добиваат резултати.Моментално ја вежбам инсенити, па ќе ти се придружам кога ќе ја завршам ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.