1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Focus T25

Дискусија во 'Канта' започната од hristinnnna, 25 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hristinnnna

  hristinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  171
  Па како е можно да нема ваква тема за мојата омилена фитнес програма?А срам да ви е па. :lol:
  Програмава е на фитнес инсукторот Shaun T, изумителот на инсенити програмата, најмотивирачки настроен инструктор.Срцка е. :inlove:
  Програмата трае 25 мин, плус околу 3 минути истегнување после вежбите, се вежба секој ден, со исклучок во сабота.Има шест видеа, претежно кардио, вежби за нозе и стомак и на крај истегнување на цело тело.
  Програмава ја има на торент, се симнува веднаш.
  Па ајде, кој сака да ме дружи? Јас до втора недела сум стигната и со здрава исхрана и вода веќе почнаа да се познаваат резултати, најмногу во предлот на стомакот :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.364
  Допаѓања:
  63.380
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.