1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

FOOT JOB

Дискусија во 'Канта' започната од footfetish, 21 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. footfetish

  footfetish Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  8
  Дали сте имале вакво искуство и дали би ви пречело доколку партнерот би ви побарал да го задоволите на овој начин

  Очекувам мислења :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.