Footloose

Дискусија во 'Филмови' започната од SL8714, 21 декември 2013.

 1. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Филмот е преубав, а да не зборуваме за глумецот..Јас обожавам да танцувам хип-хоп и секакви други танцови можеби и затоа ми се допадна филмот и мислам секој што сака да танцува би му се доападнал филмот..! Позадар:)

  Тајлер:

  http://www.youtube.com/watch?v=gtjI6OHVk00
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.462
 3. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Секој има свое мислење :)
   
 4. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.462
  Да де. Мене ми е грд. :)
   
 5. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Немаш вкус :)
   
 6. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.462
  :D ајјјјј. ај не замарај сеа ај жити ја. кулирај. :D
   
 7. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Јас уживам се надевам и ти..