1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Footloose

Дискусија во 'Филмови' започната од SL8714, 21 декември 2013.

 1. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Филмот е преубав, а да не зборуваме за глумецот..Јас обожавам да танцувам хип-хоп и секакви други танцови можеби и затоа ми се допадна филмот и мислам секој што сака да танцува би му се доападнал филмот..! Позадар:)

  Тајлер:

  http://www.youtube.com/watch?v=gtjI6OHVk00
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.472
 3. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Секој има свое мислење :)
   
 4. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.472
  Да де. Мене ми е грд. :)
   
 5. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Немаш вкус :)
   
 6. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.472
  :D ајјјјј. ај не замарај сеа ај жити ја. кулирај. :D
   
 7. SL8714

  SL8714 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Јас уживам се надевам и ти..