1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

FOREVER ALONE

Дискусија во 'Канта' започната од sd.girl1, 9 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sd.girl1

  sd.girl1 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Зошто ние најубавите сме секогаш FOREVER ALONE ;(
   
 2. Ann99

  Ann99 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
 3. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  1.903
  Можеби затоа што се преценувате со фактот дека сте ,, најубави ,, :)
   
  На dancing.in.the.rain и jabol4eee им се допаѓа ова.
 4. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  880
  Пол:
  Женски
  Како тоа мислиш FOREVER alone кога имаш само 15 години :o Рано е да си in relationship . Мислиш поубаво ќе е сега да си во врска ? Уживај во најубавите години и не знам што си се разочарала уште одсега.
   
  На Ruby.rose му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.885
  Јас некогаш сум спремна и да жртвувам некој процент убавина за троа лапање и драпање, ама судба клета, тоа е.
   
 6. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  777
  :D :D :D Forever Alone а има само 15. Епа девојче баш си престарела. Може и стара мома ќе си останеш... |(
  Сфати дека можеби си убава но не си НАЈубава...
  И место да пишуваш вакви депресивни текстови оди прошетај малце па може ќе запознаеш некое типче ;)
   
 7. Ruby.rose

  Ruby.rose Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  126
  wow... имаш 15 години оди уживај, играј ластик или куцкамен... не грижи се за тоа ако некој ти мавнал корпа - ќе те бара кога ќе порасниш :P
  и верувај поубаво е ALONE :)
   
 8. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  573
  Уф стварно незнам што ќе правиш, си престарела... |( Девојче, уживај си во најубавите години и ич не му ја мисли на дечко, тоа ќе си дојде со тек на време и не еден само, многу ќе дојдат... Тек тоа е пред тебе ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.