1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Forever Alone

Дискусија во 'Сингл' започната од Cecyska, 9 мај 2013.

 1. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Искрено им се чудам на моите другарки кој имаат 15 години и имаат дечковци, а потоа се разочаруваат :lol: . затоа мислам дека е подобро без дечко, затоа јас нема никогаш да имам дечко. И НЕМА ДА ГО ПРОМЕНАМ МИСЛЕЊЕТО!! :!: Нема дечко, нема ни проблем!! :tmi:
   
  На browneyes_ и mileystar им се допаѓа ова.
 2. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  :D Најубаво е да си слободна и да не се замараш со ништо! :rock:
   
 3. Camellie

  Camellie Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  107
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Tочно :!:
   
 5. She.e

  She.e Активен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2013
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  46
  Не засекогаш.Ама сега нема.Здравје боже за 3-4 години ке биде.Јас и сега можам да си фатам дечко ама не ми е потребен.
   
 6. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  ни мене воопшто не ми е потребен :tmi:
   
 7. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  Господ го создал светот да биде во пар машкото со женското,тоа што сте сами не значи дека вечно сами ќе бидете се е тоа божја воља зашто Господ за вас го чува најубавото :)
   
  На rak4estip и KateCyrus им се допаѓа ова.
 8. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Знам но јас се плашам да бидам повредена
   
 9. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  веројатно размислуваш така зашто веќе еднаш некој идиот те повредил кој бил безчувствителен но верувај некаде и некако секој кје си ја пронајде својата сродна душа,впрочем сите имаме своја сродна душа која не разбира за се и тука е покрај нас кога и да ни затреба
   
  На rak4estip и Cecyska им се допаѓа ова.
 10. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Се надевам дека ќе биде така и со мене
   
  На charliee му/ѝ се допаѓа ова.
 11. She.e

  She.e Активен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2013
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  46
  Не за сите.Денес е суров светот и никој никого не сака.
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Точно, какво време дојде сега повеќе се мразат отколку што се сакаат
   
 13. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  можеби е така но секогаш има некој со добра намера и кје се појави кога тогаш никогаш не е касно :)
   
 14. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.417
  Допаѓања:
  54.685
  Пол:
  Женски
  Има одредени години до кои треба да си сам, после тоа е неизводливо , сите ќе имаат фамилии ти седи си алоне форевер, се во свое време треба да си дојде :D
   
  На biGirl и SnowWhite8 им се допаѓа ова.
 15. Femina777

  Femina777 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  236
  абе најубаво да си слободна да али ја сакам чисто онака за забава хахаха пошто сеуште сум мала за сериозни врски
   
 16. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  244
  Пол:
  Машки
  Абе нема врска-нема проблеми.
  Но колку е тешко без саканата личност......
   
 17. Eli.Malik

  Eli.Malik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  38
  Имам 17 години и сум немала дечко досега и не сакам ни да имам :lol: :lol: :P
   
 18. Srckata28

  Srckata28 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.491
  Допаѓања:
  21.253
  Пол:
  Женски
  Сите имаме такви моменти кога посакуваме да бидеме форевер алоун :) Ама сепак ти треба некој покрај себе.
   
 19. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.468
  Допаѓања:
  8.039
  Пол:
  Женски
  A што му фали на форевер алоун :D ?Cекако никој не посакува сам да е засекогаш,но ете во мојот случај како ми е пишано без саканиот да сум,и те како уживам шо сум форевер алоун :rock: .A во 21 век да се тешиме демек има љубов...хм ретко ,за мене лично нема!
   
 20. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.029
  Допаѓања:
  25.020
  Убаво е Forever Alone , слобода и све , ама некогаш има моменти кој очајно ни треба некој љуБАвни човек покрај нас за тие моменти да ги споделиме или се утешиме или посреќиме или сл....
   
  На glosipgirl, poenta и Hipster им се допаѓа ова.