1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

fotosop

Дискусија во 'Канта' започната од it.1.girl, 11 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. it.1.girl

  it.1.girl Активен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  1
  Кажете ми некои страници за правење слики :|
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.452
  Допаѓања:
  58.560
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.