1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

FOX (Фокс)

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од HuntressGirl, 11 декември 2014.

 1. HuntressGirl

  HuntressGirl Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Знам дека има тема за Фокс Лајф но оваа е за Фокс. Имаат различни серии но сите подеднакво ми се допаѓааат. Особено ги сакам The Simpsons, Futurama, Raising Hope, Mixology, Malcom in the middle, Las Vegas, Family Guy, Friends with better lives, Bones и понекогаш Castle. Вие кои ги гледате?

   
 2. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.511
  Пол:
  Женски
  Mixology ми е фаворит, со саркастичен хумор. :D
   
  На HuntressGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Angel.Heart

  Angel.Heart Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  593
  Допаѓања:
  2.050
  И јас ја гледам многу често. Омилени ми се Bones, Castle, Raising Hope, Malcom in the middle, на други моментално не ми текнува.
   
  На HuntressGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Capricorn96

  Capricorn96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  407
  Пол:
  Женски
  Last Man Standing омилении ми се сите, секогаш се газам од смеење :rofl: Често гледам и Las Vegas, Castle i Bones :)
   
  На bussines-woman и HuntressGirl им се допаѓа ова.
 5. bussines-woman

  bussines-woman Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Castle forever!!! :D И Lie to me си го гледав често, но сега не го даваат...
   
  На HuntressGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mhhm

  Mhhm Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Женски
  И јас ги обожавам сите серии на Фокс, но Малколм ми е омилен :)
   
  На HuntressGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  790
  Пол:
  Женски
  Само The Simpsons ми се интересни