babylove кашички

Freeman производи

Дискусија во 'Лице' започната од LittleBadGirl666, 4 декември 2014.

 1. LittleBadGirl666

  LittleBadGirl666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  11
  Девојки да ве прашам дали некаде во Македонија има да се купам производи на Freeman? Ако некоја знае ве молам да ми каже :):)
   
 2. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.085
  Допаѓања:
  20.004
  Пол:
  Женски
  @LittleBadGirl666, ги нема кај нас. А, дел од нивните производи можеш да најдеш во Lilly и DM во Србија и Бугарија.
   
  Последна измена: 4 декември 2014
 3. LittleBadGirl666

  LittleBadGirl666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  11
  Знам за Србија и Бугарија ме интересирасе за кај нас ... Ти благодарам :D