1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Friends with benefits ?

Дискусија во 'Канта' започната од Haribo123, 30 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Haribo123

  Haribo123 Активен член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Seks samo od potreba, so drugar ili nekoj poznanik, bez emociii bez obvrska i slichno, da ili ne :) ??
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 2. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.271
  Пол:
  Женски
  Ммм супеер темаа ејј браво шо ти текна :rock: :clap:
  Би сакала да пробам некогаш али хм, шознам.. Јако зву4и можда да немам де4ко и да бидам поголема секако :D 8)
   
  На Haribo123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.625
  Ova e interesno,i kako mu vikas drugarce si za sex,i toj vika da,i taka si se seksate,a moze li dvajca da imas,cisto da ne ti zdosadi.
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.452
  и уште да престанеш со 4 да пишуваш, тогаш и јас ќе кажам да подготвена си :D
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.372
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.