1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Frizur4e

Дискусија во 'Канта' започната од elenamon, 5 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elenamon

  elenamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Ве молам помогнете ми!!! понеделник брат ми има визита,ама нз какво фризурче да си напрам
  (имам кратка и права коса)плсс за помош!!!ви благодарам однапред :))
   
 2. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  ОМГ!!!
   
  На Nine25 и Unnaa им се допаѓа ова.
 3. Unnaa

  Unnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  40
  И за ова се отвара ли нова тема????????? фризур4444444е оф лелееее |( .
   
  На Nine25 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Фризур4ето за на визита ти е ? :^)
  Е па тогаш некое посвечено, истапирај ја косичката, некое пунџиче, цвет во коса.... така некако.
  Не смееш на визита без фризура, срамота е.
   
  На Nine25 и elenamon им се допаѓа ова.
 5. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.513
  [​IMG] eве вака може?
  бидејќи косата ти е кратка и права, за да го добиеш гореприложениов ефект мислам дека најдобро би било да отидеш на фризер. Да не ризикуваш сама бидејќи може да излезе смешно.  [​IMG][​IMG]
   
  На Nine25 и Unnaa им се допаѓа ова.
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.234
  Визита?!
  Хааа???
   
 7. elenamon

  elenamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  hehehehehehehehe... :D tnx
   
 8. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  Немојте така со девојчето мака голема си има. Визита ли е, што ли е. Нели треба да изгледа убаво. Се согласувам со Иренна дека треба да е свечена и пред се впечатлива. позз :D
   
 9. elenamon

  elenamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
   
 10. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.513

  длабоко содржаен пост! сега веќе може да се отвори дискусија мислам...
   
 11. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Aj дете измиј си ја само косата 2 пати со шампон и исуши ја, зашто на 12 години не ти личи фризура да имаш.
  Кај забега светов.
  Фризур4е цакано топ4е :emo:
   
  На Nine25 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Unnaa

  Unnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  40
  Само кажи ни дали фризур4ето ти е со 6и6ки за да можеме да ти дадеме подобар совет. ;)
   
 13. elenamon

  elenamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  So siski... :)
   
  На Nine25 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Nine25

  Nine25 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  1.726
  Пол:
  Женски
  Е да со сиски или со шишки да знаеш дека ме изнасмеаа :rofl: :rofl: сите СОВЕТИ што ти ги напишале форумџивкиве јас ти предлагам уште од денес најдобро би било да закажиш на фризер тие таму ке ти кажат што фризур4е дајдобро би ти стоело.Позз :D :rofl:
   
 15. elenamon

  elenamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  heheh...e to so vikas nine25...najuubo e taka
   
 16. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Можна комбинација со фризур4е со фатена 6и6ка. 12 годишна девојка де

  [​IMG]
   
 17. elenamon

  elenamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Ok...nvm...samo ke ja izivtkam
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.