1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fuck Friend?!

Дискусија во 'Канта' започната од milk.honney, 3 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milk.honney

  milk.honney Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  23
  Другар ретко може да те изневери...а најмалце во кревет.
  Имаш слободна врска во која се е дозволено, а тоа подразбира и излегување со други, без разлика дали во друштво или пар. ;)
  Не должиш објаснување кај си бил, со кој си бил, што си правел, а сепак во секој момент имаш некој до тебе. :geek:
  Заедничките излегувања не предизвикуваат оговарања, зашто сепак сте другари нели?! |(
  И што е најважно дискреција- загарантирана! :?:
  Двете најубави зборчиња во секој јазик се секс и пријател...комбинирани во едно..полн погодок! :clap:

  Што е тоа што ја тера скопскава младина се почесто да го следи трендот на имање Fuck Friend???
   
 2. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  А јас пак нешто друго се прашувам..
  Што е тоа што ја тера младинава на фемина да отвара нови теми, без да види дека ги има, и тоа со многу мислења на истата?
   
 3. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  А јас пак нешто друго се прашувам..
  Што е тоа што ја тера младинава на фемина да отвара нови теми, без да види дека ги има, и тоа со многу мислења на истата?
   
  На milk.honney му/ѝ се допаѓа ова.
 4. milk.honney

  milk.honney Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  23
  Јас длабоко се извинувам...
  нова сум ...
   
  На Fearless му/ѝ се допаѓа ова.
 5. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.436
  Допаѓања:
  22.703
  Пол:
  Женски
 6. milk.honney

  milk.honney Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  23
  лелеее ме истепавте :D ок...како да ја избришам...ке напишам таму што ми лежи на душа... :)
  И без нервози... ;)
   
 7. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.436
  Допаѓања:
  22.703
  Пол:
  Женски
  Ќе ја избришат модераторите, не се секирај ;)
   
 8. milk.honney

  milk.honney Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  23
  yayyyyy :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.