1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fuller House

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 16 јуни 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  950
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Комична серија, spin off од Full House кога беа мали. Интересна е, пресмешна и оваа и старата серија.

  Кендис Камерон Буре, Џоди Свитин и Андреа Барбер се меѓу првите членови на "Full House", кои се вратија на во ова ново издание "Fuller House". Д.Џ., сега е вдовица и мајка на три сина, се наоѓа себеси во нејзиниот дом од детството, заедно со нејзината сестра Стефани, аспирант музичар, и нејзиниот доживотен пријател Кимми Гиблер, која исто така е самохрана мајка. Сите под еден покрив, жените ги доживуваат големите и малите моменти заедно, вклучувајќи ги и романтичните романси, празниците, родителите и изненадувањата на животот.
   
  На Juicy и tace73 им се допаѓа ова.
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  Јас сега ја гледам Full house, да ја завршам таа ќе ја почнам оваа. Интересна ми е серијава иако не очекував дека некогаш ќе гледам серија снимена само во две-три соби. Омилена ми е Стефани, а ми е многу Мишел интересна во 4та сезона. Пред легнување 3-4 епизоди гледам обавезно секоја вечер, баш релаксира.