1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Fuller House

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 16 јуни 2018.

  1. LitttleRNBPrincess

    LitttleRNBPrincess Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2011
    Пораки:
    795
    Допаѓања:
    949
    Пол:
    Женски
    [​IMG]

    Комична серија, spin off од Full House кога беа мали. Интересна е, пресмешна и оваа и старата серија.

    Кендис Камерон Буре, Џоди Свитин и Андреа Барбер се меѓу првите членови на "Full House", кои се вратија на во ова ново издание "Fuller House". Д.Џ., сега е вдовица и мајка на три сина, се наоѓа себеси во нејзиниот дом од детството, заедно со нејзината сестра Стефани, аспирант музичар, и нејзиниот доживотен пријател Кимми Гиблер, која исто така е самохрана мајка. Сите под еден покрив, жените ги доживуваат големите и малите моменти заедно, вклучувајќи ги и романтичните романси, празниците, родителите и изненадувањата на животот.
     
    На Juicy и tace73 им се допаѓа ова.
  2. Juicy

    Juicy Популарен член

    Се зачлени на:
    16 декември 2010
    Пораки:
    1.812
    Допаѓања:
    11.127
    Пол:
    Женски
    Јас сега ја гледам Full house, да ја завршам таа ќе ја почнам оваа. Интересна ми е серијава иако не очекував дека некогаш ќе гледам серија снимена само во две-три соби. Омилена ми е Стефани, а ми е многу Мишел интересна во 4та сезона. Пред легнување 3-4 епизоди гледам обавезно секоја вечер, баш релаксира.