1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

gatacki

Дискусија во 'Канта' започната од yoona, 30 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yoona

  yoona Активен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  zdravo :)
  dali znaete nekoi gatacki koi navistina znaat da gledat i da rasturat magii ?
  ako nekoj znae neka mi pise ( neka pise i informacii za tie gatacki )
  srekni praznici pozz :)
   
 2. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  424
 3. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
 4. madamstefi

  madamstefi Нов член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  15
  еве на овие страни провери
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.