1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Geff кредити за енергетска ефикасност

Дискусија во 'Дом' започната од new-mom, 26 март 2021.

 1. new-mom

  new-mom Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2020
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  47
  Здраво, ме интересира дали некој користел ваков тип на кредит и за што? Сакаме да менуваме прозори и фасада, па ме интересира како оди процедурата и дали е исплатливо