1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Gele Kire

Дискусија во 'Канта' започната од sweat2, 2 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  Што мислите за овој струмички рапер?
   
 2. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.988
  Пол:
  Женски
 3. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  da raper
   
 4. Lili.lili

  Lili.lili Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2010
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  ХАХАХАХА. Овој рапер ?! Немој молим те тој не знае како се вика!! Господе боже каде отиде светот :?: :?: ? :x :x
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.