1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

GEOX (чизми,патики...)

Дискусија во 'Мода и стил' започната од oneday, 9 февруари 2013.

 1. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Девојки побарав и не најдов вакава тема , имам GEOX чизми и сум многу задоволна, бидејќи сум во план да купам патики па да споделиме искуства да објавуваме слики поздрав и еве неколку од мене :)

  [​IMG]
   
 2. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Геокс чизми имаше мајка ми,и квалитетни се и убави,искрено ја до сега сум немала :)
  Вредат за парите :!:
   
 3. fighter

  fighter Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  1.249
  Допаѓања:
  2.478
  Во GEOX гледам има некој попуст, и бендисав кондурчиња намалени до 50%, АРНО АМА, до сега GEOX немам купувано од Македонија, туку најчесто од западна Европа, и верувајте некако приметувам дека моделиве од последниве две/три сезони не ми фаќаат око.Како да им недостасува финалан обработка, на пример чизмите (оние на штикла) не се убаво залепени, се гледа лепак од страните, кај некои кондури се гледаат рабовите од шиењето, мислам ова за GEOX на запад е недозволиво. И се мислам дали воопшто да ги купам кондурите, ми изгледаат како цела колекција да е со некаков фелер. :?:
   
 4. tiph24

  tiph24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2014
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  177
  и од Geox и од Bata имам доста обувки.Прво ми ги носеа од странство,а кога отворија кај нас си купувам од таму :D