1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

GEOX (чизми,патики...)

Дискусија во 'Мода и стил' започната од oneday, 9 февруари 2013.

  1. oneday

    oneday Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2013
    Пораки:
    256
    Допаѓања:
    455
    Пол:
    Женски
    Девојки побарав и не најдов вакава тема , имам GEOX чизми и сум многу задоволна, бидејќи сум во план да купам патики па да споделиме искуства да објавуваме слики поздрав и еве неколку од мене :)

    [​IMG]
     
  2. LittleFairy

    LittleFairy Популарен член

    Се зачлени на:
    30 април 2012
    Пораки:
    1.427
    Допаѓања:
    1.935
    Геокс чизми имаше мајка ми,и квалитетни се и убави,искрено ја до сега сум немала :)
    Вредат за парите :!:
     
  3. fighter

    fighter Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    1.249
    Допаѓања:
    2.485
    Во GEOX гледам има некој попуст, и бендисав кондурчиња намалени до 50%, АРНО АМА, до сега GEOX немам купувано од Македонија, туку најчесто од западна Европа, и верувајте некако приметувам дека моделиве од последниве две/три сезони не ми фаќаат око.Како да им недостасува финалан обработка, на пример чизмите (оние на штикла) не се убаво залепени, се гледа лепак од страните, кај некои кондури се гледаат рабовите од шиењето, мислам ова за GEOX на запад е недозволиво. И се мислам дали воопшто да ги купам кондурите, ми изгледаат како цела колекција да е со некаков фелер. :?:
     
  4. tiph24

    tiph24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2014
    Пораки:
    221
    Допаѓања:
    177
    и од Geox и од Bata имам доста обувки.Прво ми ги носеа од странство,а кога отворија кај нас си купувам од таму :D