Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ginekolozi

Дискусија во 'Канта' започната од drakulce, 7 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. drakulce

  drakulce Активен член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  22
  dali moze da mi dadete sovet kade bi mozela da odam na ginekolog??
  vi blagodaram odnapred
   
 2. Forko

  Forko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2012
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  583
  имаш веќе отворена тема за гинеколози.Mожби таму ке најдеш нешто.Eте моја препорака ти е Kоруновски.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.