1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Giuliano Stroe

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од stefigirl, 30 ноември 2011.

  1. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    И толкава фама за дете гимнастичар?? :^)
    Несфатливо...
     
  2. Martinez

    Martinez Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 септември 2011
    Пораки:
    80
    Допаѓања:
    17
    Ама си го опишала :D дете што се слика со имиња :D иначе малово може да го постигне тоа што многу возрасни популарни гимнастичари неможат. како се дига фама околу деца музичари, глумци итн, зошто не и за ова?
     
  3. stefigirl

    stefigirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2011
    Пораки:
    325
    Допаѓања:
    123
    Не знаев како не за друго
    ахам
     
  4. funkygirl

    funkygirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 септември 2010
    Пораки:
    238
    Допаѓања:
    408
    Детево е срце,дека е убаво-не велам ништо.
    Ама на толку години таа мускулна маса ? не,не,не,не...
    Има 7,еј.. за таква мускулатура би требало 5 години да вежба и да се храни здраво...
    А ако е дојдено до овие мускули со хемија(креатин,аминокиселини),тогаш...
     
  5. MilanoGirl

    MilanoGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2011
    Пораки:
    417
    Допаѓања:
    152
    Детенцево можеби е слатко, уште послатко би било кога не би било вака развиено. 7 години има, мислам стварно нема смисла ова. На ништо не личи.
    Само едно нешто што ми падна смешно, за таа страната на која можеш да побараш слика со твое име, значи доколку сакаш слика да ти направи, ќе МОРАШ да ставиш видео, на кое ќе кажеш нешто како во стил "Giuliano please make a picture for me" . И згора на тоа детето нагласува дека МОРА да се смеете на видеото :rofl: :rofl: :rofl: Пазете што пишал:
    Giuliano Stroe
    Pictures ? ONLY ONLY ONLY ONLY for who say speack,make one video and say what you want ! and post here the video ! Youre video is Welcome in me page ! That for Giuliano undertand what you want . Go with the video ,or all are pussy ????
    Мало, мало, па и безобразно :)
    Giuliano Stroe
    Nobody can do a video for ask the picture ? you have fear or you are to much ugly ? or you are to much beautiful ? or you are an important people ? or what are you ? this is't important ! must PLAY and SMILE !!!! understand me ?

    Па како му одат по газот сите.. леле, леле. За една слика што се нема да направат.
     
  6. Justice.Girl

    Justice.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 ноември 2011
    Пораки:
    295
    Допаѓања:
    212
    Пол:
    Женски
    Всушност, која е поентата? Слатко е во фацичката, но во телото ми изгледа одвратно... Малечко детенце од 7 години мислам дека вакво тело не треба да има :shake:
     
  7. T.e.d.d.y

    T.e.d.d.y Популарен член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2011
    Пораки:
    1.552
    Допаѓања:
    8.263
    Пол:
    Женски
    Ова не личи на дете според мене. Јас мислам дека родителите само го искористуваат за да бидат славни не за друго.. :| :!:
    Кој знае за 10 години ма што ќе личи :x
     
  8. laryla

    laryla Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2012
    Пораки:
    231
    Допаѓања:
    229
    Детенцево е слатко,но би било уште послатко да не е толку развиено.На што личи ова?!Ако има 7 години,некои гимнастичари имаат 37 па се вакви,а детево..Ццц не ми се верува.Иначе го знам,ама шо е фамата ако го напише името и постне слика!?Не го ни пишува он листот.Хахаха.. :D
     
  9. Talita

    Talita Популарен член

    Се зачлени на:
    14 ноември 2011
    Пораки:
    941
    Допаѓања:
    1.396
    Пол:
    Женски
    Мене ова ми е како " Немал Ѓаволот работа , ги еб**** децата " .. Попаметна работаа немаат , наместо да трошат маркери и хартија . . . :devil:
     
  10. laryla

    laryla Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2012
    Пораки:
    231
    Допаѓања:
    229
    А ако подобро видите,пишува на табличка,бела обична онаква за маркери,набрзина ќе му напишат,го сликаат и ајдее!Радости! :lol: :o
     
  11. SexyLady

    SexyLady Популарен член

    Се зачлени на:
    5 септември 2010
    Пораки:
    2.792
    Допаѓања:
    3.262
    Пол:
    Женски
    Мене ми изгледа малку језиво. Мало детенце со тело како возрасен.
    Мислам дека ова не е здраво, мало детево ќе остане (во висина). Кога мускулите ќе се набилдаат тешко се оди во висина, затоа се препорачува одење во теретана после пубертетот откако ќе се постигне висина.
     
  12. MissElly

    MissElly Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2012
    Пораки:
    148
    Допаѓања:
    102
    Мене искрено ми е глyпаво што е олку мало а толку развиено...претерано еее ://
     
  13. Chocolate.me

    Chocolate.me Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    2.728
    Допаѓања:
    7.642
    Се прашувам колку хартија и маркери имаат потрошено. Еден почна, и цеееееееееееееел свет. Де де, големо чудо, обична слика. |(
     
  14. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
    Го знам детево, гледав и видеото со кое го руши гинисовиот рекорд, ги следев и на страната на фејсбук.
    Татко му е гимнастичар и ги трењира децава, посебно Џулијано.
    Мене ми е слатко, сите 4ца се слатки и морам да кажам некој спомнал дека нема детство, напротив има детство (ова го кажувам зошто го гледав на слики) си прави се нормално како децата на негова возраст, а разликата е што е гимнастичар и е онака набилдан.
    А тоа со сликите, па има детето фанови низ цел свет и ова му доаѓа исто како да им дава афтограми(според мене) и е баш интересно, а да оставиме настрана маркерите и листовите :rofl:
    Еве слики кај што решаваат сложувалка
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  15. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
  16. tessi

    tessi Популарен член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2012
    Пораки:
    544
    Допаѓања:
    517
    Вака на прв поглед кога ќе го видам делува симпатично,ама кога е соблечено навистина делува језиво и страшно.Сметам дека е претерано дете на 7 год да има волку развиено тело,а и идеата со сликањето ја сфаќам како уште еден од многуте лоши начини за привлекување на внимание :)
     
  17. MaCa-J

    MaCa-J Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 август 2011
    Пораки:
    604
    Допаѓања:
    135
    Слатко ми е, али незнам зашо до толку нешо wow со имињата шо им ги пишува на лист и незнам што.
    Иначе убаво е тоа што си се развива и се тоа, но мислам дека малце е претерано затоа што не личи на обично мало дете али океј, они ваљда си знаат како треба да постапат со своето дете. ;)