Glory hole

Дискусија во 'Секс' започната од Shleby, 16 ноември 2020.

 1. Shleby

  Shleby Нов член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Dali nekoj znae vo Skopje ili vo Makedonija da postojat glory holes? Toa e mnogu popularno vo USA i na zapad
   
  На LadyMau му/ѝ се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.823
  Допаѓања:
  164.300
  Одвратно :puke:

  Ама тко воли - нек изволи.
   
  На wings12, naturallmess, noteforself и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Shleby

  Shleby Нов член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Kaj nas verojatno bi bilo odvratno i bi bilo gej duvlo no na zapad i vo USA odat parovi, gej luge, zeni. Prasanjeto mi e dali voopste nekade ima kaj nas?
   
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.823
  Допаѓања:
  164.300
  Шо значи то 'геј дувло'?

  Јас како жена, нема шанси да пикнам нечиј в уста, преку дупка бе. :puke:

  И не вервам дека има во МКД жена што ја пали ова.

  Нека се изјасни некоја ако мисли поинаку од мене.
   
  На BlackNight, Konfetka, Снегулк@23 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. Elf

  Elf Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2019
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.615
  Пол:
  Женски
  Леле грозотилуци ...
   
  На Снегулк@23, wings12, Angie1432 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. LadyMau

  LadyMau Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2020
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  102
  и да постои, сите ќе одат да пружаат пенис, не да попримат...:):):):):)
   
  На S.W.A.G, Снегулк@23 и WildMk им се допаѓа ова.
 7. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  2.523
  Пол:
  Женски
  Валијант има на нивната страна објавено опција таква , дали функционира незнам , дали е веродостојна исто така незнам , пред некое време видов имале и некакви кабини за да гледаш девојки кои си играат со вибратор или стриптиз , кино , порно кабини ,еростски масажи , БДСМ шоу, ама ова е инфо само од нивната страна што имам прочитано со цени за индивидуа и за пар ( можете да погледнете и сами 8)) .....
  малку бев изненадена искрено ама тоа сепак е еден дел од сексуалниот живот што баш и не ме запрепасти , повеќе е начинот на кој е презентирано на станата, ( направи да се чуатвувам необично )
   
  На Снегулк@23 и WildMk им се допаѓа ова.
 8. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  490
  Допаѓања:
  1.806
  Пол:
  Машки
  Демек ако е во уса и на запад то популарно и кај нас треба, тука не те сфатив, се што е таму треба и овде?
   
  На harizmaticnana, *Amethyst* и LadyMau им се допаѓа ова.
 9. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.437
  Допаѓања:
  49.140
  Пол:
  Женски
  А бе како не било популарно на запад :))))))
   
  На Celltica, Снегулк@23, DiCaprio и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. FRANCUZINOT

  FRANCUZINOT Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2020
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Машки
  Ne znam so e ova? Do tolku sum nazad???
   
  На harizmaticnana му/ѝ се допаѓа ова.
 11. busybee

  busybee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2020
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.745
  Пол:
  Женски
  Знам дека во Чешка е популарно, за во САД не знам.
  Јавна куќа, нишо друго не е.
   
  На buba4e89 и DiCaprio им се допаѓа ова.
 12. Shleby

  Shleby Нов член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  vo Ceska i vo USA znam, isto i vo Germanija e dosta zastapeno. Ne se slozuvam deka e bas javna kuka bidejki ne plakas bukvalno nisto odat parovi sto ova im e fetis i nekoi poedinci, inace nemam slusnato a i ne veruvam deka vo valijant ima vakvo nesto
   
 13. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.672
  Допаѓања:
  19.600
  Пол:
  Женски
  Кои глупости човече..
  Шо ако на пример не знам кој е од другата страна и имам однос со роднина на крај??а?
  Глупости живи
   
  На honey.11 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Wallker

  Wallker Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2018
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  155
  Пол:
  Машки
  тоа е поентата на таа ствар (не да имаш однос со роднина, него да незнаеш со кого имаш секс) и како што кажа ликот таму да е популарно затоа има многу луѓе, живеат во друг свет и не се замараат за желбите на другите едноставно си прават како на нив им е убаво, секако има и такви кои не одобруваат и не го практикуват ова исто како и овде, доколку би постоело такво нешто ќе има некој кој ке го користи и секако некој кој ќе го осудува :)
   
  На honey.11 и tamche995 им се допаѓа ова.
 15. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.388
  Допаѓања:
  2.620
  Пол:
  Машки
  А ти уствари имаш пробано ова што го викаш глори хол?
   
 16. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.102
  Допаѓања:
  17.600
  Во глорихолот може да бутнете и чоколада. Потоа рака, прсти, нозе. Бидете креативни, не мора да е само пенис. :inlove:
   
  На honey.11, edna_malecka, crimson и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Alex.T

  Alex.T Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2018
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  Пред повеќе од 5-6 години бев во WC во ГТЦ и на едно место се гледаше дека имало дупка која потоа ја затвориле. :)
   
  На honey.11, edna_malecka и BlackNight им се допаѓа ова.
 18. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.856
  Допаѓања:
  6.203
  Пол:
  Женски
  Хахахахахахааа :rofl:
  Легенда :rofl::rofl:
   
  На Alex.T му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Wallker

  Wallker Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2018
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  155
  Пол:
  Машки
  жива истина е, имаше тој период таму такви дешавки
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  111
  Пол:
  Машки

  Малце нетипично би било прашањето да отидам во Валијант и да ги прашам * ви работи GLORY HOLE-TO , i како ? хахаха. Кој е муабетот со тоа ?
   
  На Alex.T му/ѝ се допаѓа ова.