Glory hole

Дискусија во 'Секс' започната од Shleby, 16 ноември 2020.

 1. FRANCUZINOT

  FRANCUZINOT Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2020
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Машки
  У валијант само некоја болест можеш да закачиш
   
  На honey.11 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Машки
  Не се сомневам по тоа прашање.
  Него , какви се правилата на муабетот ?
  Треба да го лапнам или да ми го лапнат ? :lol:
   
 3. FRANCUZINOT

  FRANCUZINOT Активен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2020
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Машки
  Па чим прво пишуваш да го лапнеш, лапни го
   
  На Bratot и Elf им се допаѓа ова.
 4. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Машки
  @FRANCUZINOT Трик логика беше тоа. ( да се насмееме )
   
  На Alex.T, Elf и FRANCUZINOT им се допаѓа ова.
 5. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  2.803
  Пол:
  Женски
  уште понетипичен ти е цитатов , од кај па ја да знам ?
  објавено на официјална страна на продавницата ( веќе пишав ) , види си , прашај си , пробај си не си малечок ја да те учам ..... или само без врска муабет колку да се направи (facepalm)
   
  На FRANCUZINOT му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hugh

  Hugh Активен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2019
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Машки

  Ти кажа дека си импресионирана од презентот кој направил да се чуствуваш необично , не јас.
  Штом си успеала да го анализираш дејството под голема претпоставка треба да знаеш како одат работите, така да треба да ме учиш очигледно , пошто мене овој концепт во реалноста ми е непознат.
   
 7. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  10.866
  Допаѓања:
  55.814
  Кога ве чита човек ќе помисли за добитници на Нобелова награда дискутирате, а не за фактот дека само барате дупка да го бутнете.
  Ама буквално.
   
  На black-angel, Celltica, busybee и 4 други им се допаѓа ова.
 8. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.406
  Допаѓања:
  49.955
  Пак направиле |(
   
  На Milan444 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  2.803
  Пол:
  Женски
  хахахха тоа е до твојата прљава перцепција , јас никаде не напишав дека сум ИПРЕСИОНИРАНА , многу далеку од тоа , врати се една стран и прочитај уште еднаш те молам ..... јас бев изненадена како е презентирано ЈАВНО ( без лог ин и триста чуда ) , како е рекламирано конкретното што сум го набројала ( продажба на услуги во буквална смисла )
  и се разбира се изненадив дека се толку либерално наведени услугиве и лесно достапни ( тука во нашава околина ) ...... и за крај ако ти си мислиш дека за да отвориш нечија веб страна и од таму да прочиташ неколку работи значи дека си го искусил во реалноста пак се сведува муабетот само на несоодветниот начин на кој ТИ конкретно несоодветно размислуваш и перцепираш , а според наведеново не верувам дека незнаеш како функционира туку само сакаш да провоцираш .... секој кој отворил порно страна се сретнал барем еднаш со ова и знае што е ( со исклучок ако си некое 13 год момче што вчера почнало да влага во пубертет , во тој случај ти се извинувам )