1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Glup e

Дискусија во 'Канта' започната од kukidi, 8 јули 2015.

?

Dali bi bile so nekoj ako e glup ili vi preci toa vo negoviot karakter?

 1. da -bi bila

  3 глас(а)
  30,0%
 2. ne bi bila - mi preci

  7 глас(а)
  70,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Se svijame i ubav e ama mnogu e glup i drugarkite mu se smeat. Dali da prodolzam da se muvame duri ne mi se zdosadi ili da go otkacam?
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  ve molam za mislenje vazno mi e
   
 3. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  ve molam pisete
   
 4. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  ili ne mora da pisete glasajte na anketata
   
 5. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Samo na mojata tema nikoj ne odgovara a ima nekoj na Pepelaska odgovori. Mi treba sovet ili oggovorete ili glasajte ve molam.
   
 6. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.414
  Пол:
  Женски
  Дај бе олади. :rofl: Што ти е толку битен тој па на форум да се зачленуваш и да прашуваш за него.
  Свашта.
   
 7. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Ne sakam da mi se smeat i mene ako sum so nego
   
 8. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.559
  Допаѓања:
  9.302
  Пол:
  Женски
  Епа откачи го чим не сакаш да ти се смеат.
   
 9. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Ne mi dava nesto, rekov deka mi se svija
   
 10. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Ne znam dali da gi sledam cuvstvata ili gordosta
   
 11. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.414
  Пол:
  Женски
  Колку години си?
   
 12. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Nema vrska kolku godini imam, ako ve interesira ke kazam, ama mislam deka ne e bitno.
   
 13. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.414
  Пол:
  Женски
  Ич не ме интересира. И дај те молам избриши ја темата, не се бламирај.
   
 14. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Da ne te interesira nema da prasuvas ama namesto sovet ti sakas da doznaes nesto sto ne e tvoja rabota. Ne ja brisam temata, ic da ne mi komentiras poubavo.
   
 15. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.603
  Пол:
  Женски
  Олади малку, сигурна сум дека имаш попаметна работа.
  Глуп бил, ти да беше таа паметната немаше вакви работи да пишуваш по форуми.
  Викаш си се мувала со него, епа знаеш како викаат с ким си, такав си.
  Ај чао.
   
  На cresa-jagoda, 1209, Jordanovska-K и 5 други им се допаѓа ова.
 16. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  169
  Пол:
  Женски
  Ostavi me mene, sakam da znam koe e tvoeto mislenje. Bi bila so nekoj za kratko i pokraj toa sto e glup ili ne?
   
 17. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.603
  Пол:
  Женски
  Чекај малку девојче, да те прашам што подразбираш ти под поимот глуп? Што прави толку дечкото па го сметате за глуп?
   
 18. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Можеби и неговите другари ти се потсмеваат тебе, бидејќи не знаеш да пишуваш т.е. "глупа" си (кажано во твој стил).
  На негово место веднаш би те откачила и не би се срамела пред своите другари со таква женска.

  И не е svija, туку свиѓа, односно допаѓа.
  Па уште и анкета.
  Што не отвори анкета-дали да јадам денес или да почекам до утре?
   
  На buba4e89, crazylady, LadyInTheDark и 10 други им се допаѓа ова.
 19. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.603
  Пол:
  Женски
  И не разбирам каква врска има прашањето со мода и стил па е во оваа категорија?!?!
   
  На Jordanovska-K му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Па дека мувањето е модерно за девојчињата, особено ако си малку приглуп.:D
   
  На buba4e89, cresa-jagoda, artemidis и 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.