Go lizite peniost na vasiot decko zaradi sto?

Дискусија во 'Канта' започната од Anasrckata, 24 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anasrckata

  Anasrckata Нов член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Zatoa sto vas vie ubavo ili zaradi sto toj saka?
   
 2. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.775
  Можеби не сум компетентна јас за реагирање, ама мора ли за секое прашање да се отвара нова, посебна тема? :?:

  Плус, нели треба на кирилица да се пишува?

  Плус, ајде кога веќе ја отвори темата, а да пишеше нешто и за себеси? Или чисто собираш искуства од друга страна па си правиш алманах некој, или? Не разбирам :|

  Се најубаво! И пријатно лижење!
   
  На GeorGinnA и blond им се допаѓа ова.
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.202
  Допаѓања:
  41.189
  не го лижеме, не е сладолед :D бтв убаво ти кажа пирамидката, има веќе вакви теми, затоа прашај таму, бидејќи скоро сите теми ги има веќе отворено :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.824
  Пол:
  Женски
 5. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.666
  Допаѓања:
  9.727
  Пол:
  Женски
  И до кога ќе отвараш вакви несоодветни теми?
   
 6. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.684
  Кој рече дека му го лижам? А кој пак рече дека тебе те интересира зошто им го лижат? А од каде ти таа идеја дека токму тебе ќе ти одговорат на ова прашање?!?! девојко освести се ми се :puke: од твоиве глупи теми !
  Извињавај ми на искреноста :)
   
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.775
  :D Лудо, каааако бе не? Па фино лепо, јас на пример, кога во Малага или Џино нема место, си одам кај дотичниот, прво му го ставам во замрзнувач, на едно 10 - 15 минути, така фино да се излади, па лижам! Дур не се растекол! :lol: :D

  О боже! Ајт, ништо не сум рекла :tmi:
   
  На ludoto19 и marama им се допаѓа ова.
 8. bestrasnost123

  bestrasnost123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  28
  се согласувам со блонд тоа е интимно и индивидуално прашање
   
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.202
  Допаѓања:
  41.189
  пирамидке, епа сега ако нема сладолед, има лижавчиња :D :lol: :rofl: само да се лиже :D

  [​IMG]


  [​IMG]

  да не бидам офф***

  орално го задоволувам дечкото, зашто мене ми е убаво да го гледам задоволен, а и него му е убаво :) лично заради задоволство го правам тоа :)
   
 10. zajacica

  zajacica Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  mu go lizam penisot zosto znam nenormalno se pali, a toa jas dobivam mnooooogu poveke
   
 11. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Има тема орален секс! Заклучувам...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.